13 maja wraz z Filharmonią Opolską im. Józefa Elsnera, Uniwersytetem Opolskim, Narodowym Instytutem Dziedzictwa – oddział w Opolu, Narodowym Centrum Piosenki Polskiej, Galerią Sztuki Współczesnej, Miejską Biblioteką Publiczną, Ośrodkiem Enterprise Europe Network w Opolu, Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich, Muzeum Śląska Opolskiego, siecią EURODESK, siecią EURES, Biblioteką Obcojęzyczną, szkołą policealną TEB Opole, ZAPRASZAMY w ramach obchodów DNIA EUROPY na Grę Miejską: PRZYSTANEK EUROPA II!

Tematyka gry nawiązuje do obecnych priorytetów Komisji Europejskiej jak również do Europejskiego Roku Umiejętności! Punktem Startowym będzie siedziba Filharmonii Opolskiej – ul. Krakowska 24 – zaczynamy o godzinie 10:00. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum Opola. Miejsce ukrycia kolejnych zadań będą musieli odnaleźć uczestnicy gry! 

Udział w grze jest bezpłatny. Gra jest zespołowa. Każdy zespół/drużyna składa się z minimum 1, a maksymalnie z 4 osób. Każdy uczestnik już za sam udział w grze, otrzyma pakiet gadżetów, a na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody!

Jak zgłosić się do gry? To proste!

Przeczytaj regulamin gry, wypełnij formularz, załączniki i wyślij do nas maila! 🙂 zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich osób wchodzących w skład drużyny: imiona i nazwiska uczestników, jeden numer telefonu kontaktowego, rok urodzenia wszystkich członków drużyny. Na zgłoszenia drużyn czekamy od 27.04.2023r. do 12.05.2023 r. do godz. 12:00 lub do wyczerpania liczby miejsc w grze.
Minimalny wiek uczestników gry to 8 lat. Dzieci poniżej 8. roku życia nie są uczestnikami gry, ale mogą towarzyszyć rodzicom w czasie jej trwania. Przynajmniej 1 osoba w każdej drużynie, zarejestrowanej w grze, musi być pełnoletnia. Osoba pełnoletnia w danej drużynie jest kapitanem drużyny 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: europedirect-opole@ocrg.opolskie.pl

ZAPRASZAMY!